Odlewnictwo

Zapraszamy Państwa do współpracy z firmą Certech. Świadczymy profesjonalne usługi oraz gwarantujemy najwyższej jakości spoiwa bentonitowe.
Oferujemy Państwu produkty powstające na bazie surowców wydobywanych z kopalni, której jesteśmy właścicielem. Własne złoża gwarantują nam możliwość selekcji oraz właściwego doboru kompozytów, które zapewnią Państwu maksymalną wydajność i optymalne parametry użytkowe. Wykorzystując zaplecze laboratoryjne prowadzimy także zaawansowane badania nad mieszankami bentonitowymi oraz analizujemy i udoskonalamy procesy technologiczne.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno bentonity odlewnicze jak i mieszanki bentonitowo-węglowe o najwyższej na rynku zawartości węgla błyszczącego. Jako pierwszy w Polsce producent bentonitów przy współpracy z Instytutem Odlewnictwa w Krakowie wdrożyliśmy metodę badania węgla błyszczącego.
Świadczymy również kompleksowe usługi z zakresu serwisu i doradztwa. Oferujemy pełne wsparcie technologiczne oraz logistyczne. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz elastyczne formy płatności, opracowywane indywidualnie z każdym klientem.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!