Kontakt

Tutaj przyjmujemy nowych klientów

Mateusz Kuca, tel. , wew. 300, mateusz.kuca@certech.com.pl

Tutaj przyjmujemy zamówienia

Magdalena Świerczek, tel. , wew. 306, magdalena.swierczek@certech.com.pl
Wojciech Wardyński, tel. , wew. 304, wojciech.wardynski@certech.com.pl

Tutaj obsługujemy klientów zagranicznych

Weronika Pyrek, tel. , wew. 308, weronika.pyrek@certech.com.pl

Anna Mucha, tel. , wew. 307, anna.mucha@certech.com.pl

Marek Matug, tel. , wew. 305, marek.matug@certech.com.pl

Tutaj zgłaszamy problemy z fakturami/korektami

Wojciech Wardyński, tel. , wew. 304, wojciech.wardynski@certech.com.pl

Tutaj realizujemy reklamacje

Magdalena Świerczek, tel. , wew. 306, magdalena.swierczek@certech.com.pl
Wojciech Wardyński, tel. , wew. 304, wojciech.wardynski@certech.com.pl

Tutaj udzielamy szczegółowych informacji nt. asortymentu i przyjmujemy uwagi o produktach

– Żwirki dla kotów:
Tomasz Motyka, tel. , wew. 610, tomasz.motyka@certech.com.pl
Mariusz Kieć, tel. , wew. 615, mariusz.kiec@certech.com.pl

– Karmy dla zwierząt:
Monika Sak, tel. , wew. 660, monika.sak@certech.com.pl

– Produkty pielęgnacyjne:
Donata Styczyńska, tel. , wew. 661, donata.styczynska@certech.com.pl

Nasi przedstawiciele handlowi

– woj. śląskie, opolskie
Maksymilian Wojda
Zadzwoń: +48 667 881 555
mail: maksymilian.wojda@certech.com.pl

– woj. małopolskie, podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie:
Dominik Filip
Zadzwoń: +48 663 830 242
mail: dominik.filip@certech.com.pl

– woj. mazowieckie, łódzkie:
Barbara Raś
Zadzwoń: +48 693 830 198
mail: barbara.ras@certech.com.pl

– woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie:
Piotr Wiliński
Zadzwoń: +48 663 661 115
mail: piotr.wilinski@certech.com.pl

– woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie:
Justyna Motyka 
Zadzwoń: +48 605 554 446
mail: justyna.motyka@certech.com.pl

– woj. zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie:
Arkadiusz Trawczyński 
Zadzwoń: +48 665 866 655
mail: arkadiusz.trawczynski@certech.com.pl

– woj. warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie:
Sylwia Lewandowska 
Zadzwoń: +48 665 806 677
mail: sylwia.lewandowska@certech.com.pl

Tutaj przyjmujemy zamówienia

Bożena Sikora, tel. , wew. 160, bozena.sikora@certech.com.pl

Tutaj realizujemy reklamacje

Paweł Motyka, tel. , wew. 600, pawel.motyka@certech.com.pl

Tutaj udzielamy szczegółowych informacji o produktach

– Przemysł paszowy:
Piotr Solak, tel. , wew. 616, piotr.solak@certech.com.pl
Paweł Motyka, tel. , wew. 600, pawel.motyka@certech.com.pl

– Wiertnictwo:
Tomasz Machota, tel. , wew. 605, tomasz.machota@certech.com.pl
Paweł Motyka, tel. , wew. 600, pawel.motyka@certech.com.pl

– Odlewnictwo
Tomasz Machota, tel. , wew. 605, tomasz.machota@certech.com.pl
Paweł Motyka, tel. , wew. 600, pawel.motyka@certech.com.pl
Piotr Solak, tel. , wew. 616, piotr.solak@certech.com.pl (śrut do czyszczenia odlewów)

Geoinżynieria
Paweł Motyka, tel. , wew. 600, pawel.motyka@certech.com.pl
Łukasz Maciołek, tel. , wew. 617, lukasz.maciolek@certech.com.pl

– Ogrodnictwo
Piotr Solak, tel. , wew. 616, piotr.solak@certech.com.pl
Magdalena Świerczek, tel. , wew. 306, magdalena.swierczek@certech.com.pl

– Izocer – materiały budowlane
Krzysztof Serek, tel. , wew. 613, krzysztof.serek@certech.com.pl
Paweł Motyka, tel. , wew. 600, pawel.motyka@certech.com.pl

– Ceramika
Paweł Motyka, tel. , wew. 600, pawel.motyka@certech.com.pl
Piotr Solak, tel. , wew. 616, piotr.solak@certech.com.pl
Tomasz Machota, tel. , wew. 605, tomasz.machota@certech.com.pl

– Sorbenty
Piotr Solak, tel. , wew. 616, piotr.solak@certech.com.pl
Krzysztof Serek, tel. , wew. 613, krzysztof.serek@certech.com.pl
Paweł Motyka, tel. , wew. 600, pawel.motyka@certech.com.pl

– Farby i lakiery
Piotr Solak, tel. , wew. 616, piotr.solak@certech.com.pl
Tomasz Machota, tel. , wew. 605, tomasz.machota@certech.com.pl
Paweł Motyka, tel. , wew. 600, pawel.motyka@certech.com.pl

– Przemysł nawozów
Tomasz Machota, tel. , wew. 605, tomasz.machota@certech.com.pl
Piotr Solak, tel. , wew. 616, piotr.solak@certech.com.pl

– Hydroizolacje
Piotr Solak, tel. , wew. 616, piotr.solak@certech.com.pl
Krzysztof Serek, tel. , wew. 613, krzysztof.serek@certech.com.pl
Paweł Motyka, tel. , wew. 600, pawel.motyka@certech.com.pl

Tutaj można złożyć ofertę na surowce oraz usługi transportowe

Piotr Filip, tel. , wew. 450, piotr.filip@certech.com.pl
Beata Skoblowska, tel. wew. 451, beata.skoblowska@certech.com.pl

Tutaj można złożyć ofertę na swoje produkty

Paweł Motyka, tel. , wew. 600, pawel.motyka@certech.com.pl

Tutaj można złożyć ofertę reklamową

Katarzyna Nogaj, tel. wew. 641, katarzyna.nogaj@certech.com.pl

Paweł Motyka, tel. , wew. 600, pawel.motyka@certech.com.pl

Anna Motyka, tel. wew. 642, anna.motyka@certech.com.pl

Tutaj można uzyskać informacje w sprawie projektów graficznych

Jakub Strychała, tel. wew. 640, jakub.strychala@certech.com.pl

Anna Motyka, tel. wew. 642, anna.motyka@certech.com.pl

Sekretariat

Małgorzata Ziętara, tel. wew. 104, fax. 103, biuro@certech.com.pl

Księgowość i Kadry

Główna Księgowa: Joanna Potempa, tel. wew. 120, joanna.potempa@certech.com.pl

Kadry

Agnieszka Kiełbasa, tel. , wew. 150, agnieszka.kielbasa@certech.com.pl

Dotacje unijne

Ewelina Załęska, tel. wew. 214, ewelina.zaleska@certech.com.pl