Przemysł paszowy

Serdecznie witamy Państwa na stronie firmy Certech i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sorbentów mykotoksyn, sorbentów ściółkowych oraz spoiw pasz granulowanych.
Zarówno dostępny w naszym asortymencie bentonit paszowy, jak i sorbenty zootechniczne to produkty w pełni naturalne oraz bezpieczne dla zwierząt. Produkcja dodatków paszowych, a także produktów zoohigienicznych odbywa się według standardów GMP+ Dobrej Praktyki Produkcyjnej oraz według procedur systemu HACCP, pod rygorystycznym nadzorem weterynaryjnym. Przeprowadzone z udziałem zwierząt badania nad naszymi produktami dowodzą, że opracowana receptura ma kluczowy wpływ na zdrowie, a w szczególności na właściwy metabolizm zwierząt. Dokładne sprawozdanie z badań Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Katedry Prewencji Weterynaryjnej i Higieny Pasz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest na życzenie udostępniane klientom.
Szczegółową specyfikację oraz parametry techniczne oferowanych przez nas produktów można sprawdzić w odpowiednich zakładkach na naszej stronie internetowej. Dla klientów zainteresowanych ofertą przygotowujemy indywidualny kosztorys oraz opracowujemy proces logistyczny.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!