Żwirek kukurydziany ULTRA – nowość na rynku

Nowy żwirek kukurydziany Corn Cat ULTRA

Jeszcze parę lat temu żwirek z kukurydzy był na rynku zupełnie nieznanym produktem. Teraz zyskuje on wśród właścicieli kotów coraz większa popularność.

Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że jest naturalny i biodegradowalny, a tak samo skutecznie pochłania mocz oraz przykre zapachy, jak żwirki bentonitowe czy drzewne.
Doceniany jest również za skuteczne i trwałe zbrylanie i brak konieczności częstej wymiany całego podłoża z kuwety. Świetnie sprawdza się przy małych kotach, które ciekawe wszystkiego, często podjadają żwirek. Przy żwirku z kukurydzy opiekunowie zwierzaków nie muszą się martwić negatywnymi konsekwencjami dla zdrowia pupila, ponieważ połknięcie pojedynczych bryłek nie jest niebezpieczne.
Żwirek kukurydziany nadaje się do usuwania w toalecie (jeżeli lokalne przepisy na to zezwalają) oraz do kompostowania.

 

Czego chcieć więcej? Jeszcze większej wydajności!

Odpowiadając na potrzeby opiekunów kotów, gryzoni, królików i ptaków stworzyliśmy żwirek Corn Cat ULTRA, którego specjalnie dobrane granulki jeszcze szybciej absorbują mocz. Dzięki temu bryłka jest niewielka, twarda i łatwa w usuwaniu z kuwety, ponieważ nie przykleja się do dna. Żwirek Corn Cat ULTRA jest więc wyjątkowo ekonomiczny. Przy tym niezmiennie dobrze pochłania nieprzyjemne zapachy, nie przykleja do łapek kota, łatwo go utylizować.
Żwirek ULTRA powstał szczególnie z myślą o opiekunach większej gromadki pupili, ponieważ zużycie tego żwirku jest mniejsze niż w przypadku standardowego.

Granulki żwirku Super Benek Corn Cat Ultra

Żwirek Corn Cat ULTRA dostępny jest w opakowaniach 7 litrowych (4,4 kg) w trzech wariantach zapachowych:

naturalny
morska bryza
świeża trawa

Zachęcamy do zarejestrowania się do panelu B2B  i złożenie zamówienia, lub kontaktu z działem handlowym: handel@certech.com.pl