Super Beno u weterynarza, czyli cykl filmów edukacyjnych

 

Opieka nad psem nie jest prostą sprawą. Odpowiedzialny właściciel musi więc szukać sprawdzonych informacji i porad w gąszczu wielu małowartościowych treści. Dlatego postanowiliśmy stworzyć cykl filmów edukacyjnych razem z lekarzem weterynarii Robertem Czekalskim, aby dostarczyć naszym klientom wartościowe odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

Marka Super Beno tworzona jest przez ekspertów oraz miłośników zwierząt. Nasi technolodzy i opiekunowie marki dokładają wszelkich starań, aby produkty były najwyższej jakości. Zarówno linia karm, jak i produktów kosmetycznych tworzona jest z myślą o psich potrzebach.  A jakie potrzeby mają nasi czworonożni przyjaciele? 

Technolodzy tworzący produkty dla psów stale uzupełniają swoją wiedzę. Współpracują z lekarzami weterynarii, pasjonatami zwierząt, biorą udział w konferencjach i szkoleniach, aby byś na bieżąco z dostępną wiedzą. 

Wiemy więc, jak wiele czasu i uwagi należy poświęcić opiece nad naszymi pupilami. Dlatego, aby nieco ułatwić właścicielom psów wybory i wspomóc w opiece nad zwierzakami, razem z lekarzem weterynarii stworzyliśmy cykl filmów edukacyjnych. Robert Czekalski odpowiada w nich na najczęściej zadawane pytania. Filmy są krótkie, a odpowiedzi treściwe, aby właściciele psów otrzymali najpotrzebniejszą wiedzę w pigułce. 

Zachęcamy do zapoznania się z filmikami oraz udostępnianie na swoich stronach

Żywienie psa

Zdrowie psa

Pielęgnacja psa

Wybór psa

Marka Super Beno w sieci: