Nowości produktowe w zoologii i chemii gospodarczej

Na liście produktów firmy Certech pojawiają się kolejne nowości. Rozszerzamy ofertę linii marek zoologicznych i chemii gospodarczej odpowiadając na bieżące trendy i potrzeby konsumentów. Każda z naszych nowości to przemyślany od początku do końca produkt w dobrym stosunku ceny do jakości.

Korona Natury – więcej smakołyków dla królików i gryzoni

Korona Natury kolbatony

Marka Korona Natury powstała w 2018 roku. Znajdują się w niej tylko naturalne i zdrowe produkty dla gryzoni i królików. Do tej pory w ofercie dostępne były karmy pełnoporcjowe i uzupełniające mieszanki ziołowe. Produkty bez GMO, konserwantów i barwników zostały świetnie przyjęte przez właścicieli małych zwierząt. Dlatego też postanowiliśmy rozszerzyć asortyment o kolby.

Kolbatony bezzbożowe dla królików, szynszyli, świnek morskich, koszatniczek oraz kolbatony zbożowe, pełnoziarniste dla chomików w linii Korona Natury wyróżniają się brakiem cukru i syropu skrobiowego w składzie. 

Zdrowy przysmak dostarcza gryzoniom najważniejszych witamin oraz mikro i makro elementów.

Super Beno – naturalne szampony dla psów

szampony naturalne dla psów

Do tej pory pod marką Super Beno oferowaliśmy szeroki wybór szamponów profesjonalnych i uniwersalnych. Jednak zgłaszane zapotrzebowanie na naturalne produkty skłoniło nas do wyprodukowania kolejnej serii szamponów. Tym razem dedykowany klientom, którzy szukają kosmetyków, także dla swoich pupili, na bazie surowców naturalnych.

Szampony naturalne Super Beno to linia stworzona z myślą o pupilach i środowisku. Do produkcji użyto ponad 99% składników naturalnych. Nie zawierają SLES, PEG ani silikonów. Myjące składniki są pozyskiwane z surowców roślinnych. Z alg brunatnych, buraków cukrowych, kokosów. Posiadają certyfikat RSPO.
W linii znajdują się szampony:

beFrendi – produkty do dezynfekcji

Produkty beFrendi to przyjazne ludziom i zwierzętom środki do czyszczenia i mycia powierzchni w domu. Przyjazne ponieważ nie zawierają silnych kwasów, fosforanów i wybielacza chlorowego. Są tak samo skuteczne, jednak mniej ingerujące w organizm i środowisko naturalne.

Nowością są produkty do dezynfekcji. Środki do dezynfekcji powierzchni i urządzeń elektronicznych świetnie sprawdzą się i w domu i w biurze, oraz wszędzie tam, gdzie często przebywają osoby z różnych środowisk. Dodatkowo w linii wprowadziliśmy również płyn i żel do dezynfekcji rąk.

Wszystkie produkty są w  butelkach z aplikatorami. Pojemności zostały tak dobrane, aby były wygodne dla użytkownika w zależności do zastosowania.

Zachęcamy do zarejestrowania się do panelu B2B  i złożenie zamówienia, lub kontaktu z działem handlowym: handel@certech.com.pl