Zoologia

Specyfika branży zoologicznej to szereg codziennych wyzwań i nieustanny rozwój. Właściciele zwierząt poszukują dla swoich pupili produktów szczególnie wartościowych oraz efektywnych. To przyczyniło się do otwarcia rynku na innowacje z zakresu artykułów dla zwierząt, a jednocześnie spowodowało konieczność zróżnicowania dotychczas jednolitego asortymentu.

Firma Certech była nie tylko świadkiem transformacji, jakie miały miejsce w branży zoologicznej, ale zasadniczo ukształtowała jej obecną postać. W wielu dziedzinach jesteśmy prekursorem i na trwałe wpisaliśmy się w obraz polskiego rynku zoologicznego. Niemal dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować charakterystyczną i niezawodną jakość, której klienci mogą zaufać.

Właściciele zwierząt cenią nasze produkty także za różnorodność oraz innowacyjność. Systematycznie powiększamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. To dla bezpieczeństwa i wygody ich pupili prowadzimy regularne badania oraz udoskonalamy nasze wyroby, a także śledzimy na bieżąco najnowsze trendy rynku zoologicznego. Szczególnie cenimy sobie wszelkie sugestie pochodzące od bezpośrednich klientów i to w oparciu o nie projektujemy detale naszej oferty. Zdajemy sobie sprawę także z rozmaitych potrzeb zwierząt oraz ich określonej tolerancji konkretnych zapachów, czy smaków. To dlatego komponując poszczególne linie naszych produktów bazujemy na szerokiej gamie aromatów oraz składników pokarmowych. Nasze produkty oraz dedykowane im preparaty uzupełniające można ze sobą swobodnie zestawiać tak, aby otrzymać mieszanki najbardziej odpowiadające pupilom. Obok serii Economic i Standard, które charakteryzują się atrakcyjną relacją jakości do ceny, posiadamy także specjalne linie Premium, opracowane z myślą o profesjonalnych hodowcach, poszukujących produktów najwyższej jakości.

Firma Certech jest bezpośrednim producentem oraz dystrybutorem znanych i cenionych marek, takich jak:
– Super Benek
– Super Benek Corn
– Super Beno
– Super Pinio
– Super Pinio Kruszon
– Natural-Vit
– Miluś
– Zeo Cat’s
– Filtix
– Rupp.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!