Ogrodnictwo

Serdecznie witamy na stronie internetowej przedsiębiorstwa CERTECH i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów dedykowanych branży ogrodniczej.
Odpowiedzialne w głównej mierze za właściwą regulację gospodarki hydrologicznej gleby oraz optymalną filtrację zbiorników wodnych surowce takie, jak między innymi zeolit, perlit, czy bentonit to najwyższej klasy skały mineralne, poddane starannym procesom technologicznym i precyzyjnej obróbce. Dzięki odpowiedniej temperaturze suszenia oraz rozbiciu na poszczególne frakcje gwarantujemy produkty o najlepszych parametrach, dedykowane zróżnicowanym potrzebom klientów.
Specyfika oferowanych przez nas materiałów, dzięki ich charakterystycznym właściwościom, zapewnia szeroki wachlarz zastosowań, a jednocześnie wysoką wydajność. Prawidłowa eksploatacja produktów, zgodnie z ich przeznaczeniem i według zaleceń producenta, gwarantuje najlepsze efekty. Dlatego też mając na uwadze komfort klienta, zapewniamy fachowe konsultacje z naszymi profesjonalistami, którzy wytłumaczą, w jaki sposób użytkować materiały oraz jaka frakcja będzie odpowiednia do danego przedsięwzięcia.
Naszym partnerom gwarantujemy atrakcyjne i elastyczne formy płatności, a także pomoc w realizacji logistyki zamówienia. Produkty oferujemy w kilku różnych opakowaniach, o optymalnej pojemności.