25-lecie firmy Certech

“Wszystko płynie, świat się zmienia. Marki też. Nic nie jest oczywiste.
 Wszystko jest kwestią czasu, pracy i inteligencji.”

 Jerzy Motyka

Idea ta przyświeca założycielom i prezesom firmy PTH Certech – Jerzemu Motyce i Janowi Kucy. W jej myśl tworzą, rozwijają i prowadzą biznes. Dzięki niej możemy dziś świętować 25-lecie działalności firmy! 

Certech świętuje 25 lat

Wybór należy do zwierząt…

Głównym filarem działalności firmy jest branża zoologiczna. W 1996 roku wyprodukowano i sprzedano pierwsze żwirki higieniczne dla kotów. Od samego początku produkt wyróżniał się na rynku. W tamtym czasie w sklepach można było kupić jedynie żwirki zagranicznych dostawców. Polskie produkty były traktowane jako gorsze, słabsze jakościowo. Już na samym początku kreowania  marki Super Benek postawiono sobie na celu obalenie tych stereotypów. Postawiono na produkt niezawodny, wysokiej jakości. Taki, który sprosta oczekiwaniom klientów, a nawet będzie je wyprzedzał o krok.

Systematyczna praca, udoskonalanie, wprowadzanie nowych technologii, wdrażanie systemów jakości, kontrola na każdym etapie produkcyjnym i wychodzenie poza utarte schematy – to wszystko sprawiło, że firma Certech nie tylko była świadkiem transformacji branży zoologicznej, ale w wielu dziedzinach ją ukształtowała.


Może wydawać się, że to wszystko tylko słowa i czcze zapewnienia, ale w tej branży bardzo łatwo je zweryfikować. Tu zwierzęta decydują z czego są zadowolone, czego używają, co im smakuje. Są najlepszymi i bezstronnymi testerami. Dlatego z dumą i pewnością możemy powiedzieć, że produkty Super Benek są od lat jednymi z najczęściej wybieranych marek dla kotów.

            Niektóre z nagród i wyróżnień przyznanych firmie Certech

… ale również ludzie są ważni!

Certech na targach
Firma bierze udział w targach i wydarzeniach branżowych

Efektywna współpraca i wypracowanie sposobów dotarcia i komunikacji ze wszystkimi osobami, które mają styczność z firmą jest kolejną składową sukcesu firmy Certech. Należą do nich: opiekunowie zwierząt, klienci hurtowi, współpracownicy zewnętrzni i pracownicy firmy.

 

Powiększając ofertę firmy, dopracowując i udoskonalając istniejące już wyboru, wsłuchując się w potrzeby i wychodząc im naprzeciw zwiększamy zaufanie i stale poszerzamy grono opiekunów zwierząt, którzy bez wahania sięgają po naszą markę. Klienci wiedzą, że mogą zaufać naszym produktom, a ich zwierzęta dzięki nim będą zdrowsze i szczęśliwsze.

 

Klienci hurtowi mogą każdego dnia liczyć na wsparcie merytoryczne i pomoc w dobraniu najlepszej dla siebie oferty. Będąc w branży już 25 lat doskonale wiemy na co zwrócić uwagę, jak komunikować nowy produkt i kto jest jego odbiorcom. Z przyjemnością i zaangażowaniem dzielimy się tą wiedzą. Oferujemy również atrakcyjne pakiety promocyjne, programy rabatowe oraz wsparcie marketingowe.

 

Elastyczność w biznesie jest w obecnych czasach niezwykle istotną umiejętnością. Dlatego pierwsze pytanie jakie stawiamy firmom zewnętrznym, które chcą abyśmy tworzyli dla nich marki własne lub półprodukty jest: czego Państwo potrzebują? Takie podejście do tematu zapewnia efektywną współpracę nastawioną na konkretnego klienta.

 

Tak duża firma nie mogłaby działać bez pracowników. To ich zaangażowanie, fachowość, wiedza i umiejętność twórczego podejścia do każdego zagadnienia sprawia, że dla firmy nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego na ich rozwój, komfort pracy i zadowolenie z niej, stawiamy na równi z innymi aspektami działalności przedsiębiorstwa.

Kim jesteśmy?

Jubileusz 25-lecia firmy, to świetny czas podsumowania jej działalności. Firma to biznes, a biznes to też liczby:

  • 16 gałęzi gospodarki, w których działa firma Certech,
  • ponad 600 pozycji asortymentowych dla zoologii, przemysłu, górnictwa oraz budownictwa,
  • 10 marek dedykowanych branży zoologicznej,
  • ponad 40 produkowanych wyrobów dla marek własnych,
  • ponad 25 krajów dystrybucji produktów,
  • 4,5 ha powierzchni zakładu,
  • 15 nowoczesnych linii produkcyjnych.

Dokąd zmierzamy?

Wejście z kolejnymi produktami do gałęzi przemysłu, w których już jesteśmy jest ważnym punktem w długoterminowym planie rozwoju firmy. Tak samo jak dostosowywanie wyrobów już obecnych w ofercie do bieżących trendów i potrzeb klientów. Nie tylko w Polsce, ale również za granicą naszego kraju, ponieważ chcemy coraz szerzej i śmielej wkraczać z produktami na rynki zagraniczne. 

Przyszłość jest w naszych rękach – mamy nadzieję, że zechcą ją Państwo budować razem z nami.

Zapraszamy do współpracy

Jesteśmy liderem produkcji i sprzedaży żwirków higienicznych. Marka Super Benek jest znana i ceniona przez właścicieli kotów, dlatego rozszerzamy asortyment w inne produkty do codziennej pielęgnacji i opieki nad tymi zwierzętami. Produkujemy i dystrybuujemy również produkty dla psów, gryzoni, królików i ptaków.
Nawiązując z nami współpracę handlową otrzymacie Państwo dostęp do naszych produktów po najlepszych cenach oraz opiekę handlowca.

Wszystkie produktu: link

Kontakt do handlowca: handel@certech.com.pl

Dzięki nowoczesnemu parkowi technologicznemu i doświadczonej załodze technologów, laborantów oraz pracowników produkcji, możemy zaoferować Państwu produkcję najwyższej jakości, dostosowanych do wymagań produktów dla marki własnej. Zapraszamy do kontaktu:

Kontakt do specjalisty: Paweł Motyka: pawel.motyka@certech.com.pl

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz surowców dla przemysłu: wiertnictwa, geoinżynierii, odlewnictwa, ceramiki, nawozów czy materiałów budowalnych, Oprócz gotowych produktów, oferujemy produkcję pod konkretlne wymagania i wytyczne klienta.

Katalog produktów: link

Kontakt do specjalisty: pawel.motyka@certech.com.pl

Innowacyjne produkty mineralno – organicznym dla przemysłu paszowego i hodowców zwierząt gospodarskich pod marką Vetsorb. Produkty i proces produkcji nadzorowany jest przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Tarnowie. Posiadamy certyfikat GMP+. W zakresie badawczym współpracujemy z placówkami naukowymi, m.in. z Katedrą Prewencji Weterynaryjnej i Higieny Pasz Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Zakładem Farmakologii WET-PIW w Puławach.

Katalog produktów: link

Kontakt do specjalisty: Łukasz Maciołek lukasz.maciolek@certech.com.pl