Płyn do mycia naczyń – spray

Czy płyn do naczyń w dzisiejszych czasach, kiedy w niemal każdym domu jest zmywarka, jest wciąż produktem potrzebnym i używanym? Mycie naczyń do jedna z tych czynności, które wykonujemy codziennie. Niestety nie każde naczynie możemy włożyć do zmywarki, nie z  każdym zabrudzeniem zmywarka sobie poradzi. Płyny do mycia naczyń poza zmywarką są więc nadal kupowane i używane.

Płyn do mycia naczyń – szeroki wybór, duża różnorodność?

Patrząc na półkę sklepową z płynami do mycia naczyń, możemy odnieść wrażenie, że jest na niej już niemal wszystko. Wybór jest naprawdę szeroki. Możemy wybrać płyny w postaci żelu i balsamu. Każdy z nich w niezliczonej gamie zapachów, litraży, kolorów, sposobów dozowania. Czy różnią się między sobą czymś szczególnym? A może są to niemal te same produkty, tylko w różnych opakowaniach? Oczywiście niesamowicie ważna w płynie do naczyń jest obecność i dobranie odpowiednich związków powierzchniowo czynnych, które odpowiadają za skuteczność usuwania tłuszczu i innych zabrudzeń. Co ciekawe, na zdolność myjącą płynu wpływa także jego konsystencja. Znane nam płyny dostępne na rynku, niejednokrotnie przypominają żele i charakteryzują się wysoką lepkością. Jednak to właśnie w roztworze o niższej lepkości cząsteczki mają większą swobodę ruchu i łatwiej jest im się przemieszczać.  Dzięki temu w produktach o konsystencji wody, cząsteczki myjące mają lepsze warunki do spełniania swojego zadania.

Płyn do mycia naczyń inny niż wszystkie

Pod marką beFrendi stworzyliśmy płyn innowacyjny i wyróżniający się na rynku. Płyn do naczyń w spray’u. Jego główne wyróżniki i zalety to:

Innowacyjna formuła dozowania

spray

Łatwiejsze i bardziej precyzyjne dozowanie

na gąbkę czy do kąpieli wodnej trafia dokładnie tyle płynu ile chcemy.

Unikatowa dla płynu do naczyń konsystencja

obniżona lepkość pozwala aktywnym cząsteczkom na swobodny ruch, a więc szybkie działanie.

Kontrolowane dozowanie

do 390 naciśnięć z opakowania 500 ml

Zmniejszenie zużycia wody potrzebnej do aktywacji produktu

spray niemal natychmiast spienia się i jest gotowy do użycia

Certyfikat Ecolabel

wyróżnienie potwierdzające użycie składników o wysokim stopniu biodegradowalności, przyjaznych ludziom, zwierzętom i środowisku.

 Płyn do naczyń w spray’u beFrendi został opracowany, aby jak najlepiej spełniać swoją rolę i ułatwiać wykonywanie domowych obowiązków jednocześnie przełamując utarte schematy.

Zachęcamy do zarejestrowania się do panelu B2B  i złożenie zamówienia, lub kontaktu z działem handlowym: handel@certech.com.pl

 

Zakupu detalicznego można dokonać na stronie beFrendi.pl