…KOT I TAK MA OSTATNIE SŁOWO.

CORNfortowyCORNfort dla Twojego kota.

Być bliżej natury – w dobie postępu współczesny człowiek coraz częściej szuka dla siebie i swoich bliskich najbardziej naturalnych i przyjaznych środowisku rozwiązań. Na co dzień każdy z nas w mniejszym lub większym stopniu stawia na ekologię, świadomie troszcząc się o przyrodę. Producenci, aby dotrzeć do klienta i sprostać jego wymaganiom, również kompletują swój asortyment w oparciu o nowoczesne, a jednocześnie maksymalnie naturalne produkty. Dotyczy to także segmentu żwirków dla kotów, a więc branży zoologicznej, w której to szczególnie zauważalna jest dynamika i poszukiwanie najbardziej optymalnych rozwiązań.

Dlaczego to właśnie zoologia i produkty dla kotów są tak wymagające? Należy bowiem wziąć pod uwagę przede wszystkim fakt, że koty traktowane są niejednokrotnie jako pełnoprawni członkowie rodziny, którzy – mówiąc najprościej – zasługują na najlepsze. Ich opiekunowie poszukują produktów najwyższej jakości, z najwyższej półki, o najwyższym standardzie. Jednocześnie klienci zwracają też uwagę na komfort – własny i pupila. Żwirek powinien zatem posiadać szereg określonych cech, atrakcyjnych dla klienta i akceptowalnych dla kociaków. Nie zapominajmy również o cenie, która stanowi poważny argument podczas decyzji o zakupie. Wszystko to ogółem stawia przed producentami ogromne wyzwanie, któremu nieustannie próbują sprostać, tworząc coraz to nowsze i lepsze produkty.

Segment żwirków dla kotów to również szereg innowacyjnych produktów, które odznaczają się przede wszystkim różnorodnością. Dotyczy ona surowców, z jakich wykonany został żwirek, jego frakcji, wydajności, wyglądu, wariantów zapachowych, zbrylania, czy sposobów utylizacji. Oczywiście to kot ma zawsze ostatnie słowo, ponieważ może on zaakceptować żwirek, lub też zupełnie odrzucić.

Dla wszystkich kociaków i ich wymagających opiekunów Super Benek przygotował kolejną nowość – żwirek kukurydziany, który jest odpowiedzią na ekologiczne i przyjazne środowisku trendy szczególnie istotne dla miłośników kotów. Super Benek CornCat Zbrylający to najnowsza alternatywa dla drewnianego żwirku, która zachowuje zalety swojego drewnianego odpowiednika, a jednocześnie posiada własne, niepowtarzalne atuty.

Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim skład żwirku, ponieważ jest on w 100% naturalny – receptura żwirku oparta została o łupiny ziaren kukurydzy, które ulegają całkowitej biodegradacji, sprawiając że żwir jest maksymalnie ekologiczny. Ponadto można usuwać go drogą sanitarną, a więc wystarczy bezproblemowo spłukać żwirek w toalecie, gdzie z łatwością się on rozpadnie. Nie jest to jednak konieczne zbyt często, ponieważ Super Benek CornCat Zbrylający jest niesamowicie wydajny, a także z łatwością absorbuje i pochłania nieprzyjemne zapachy. Zbrylające się grudki są mocno związane i nie rozsypują się przy wyciąganiu łopatką z kuwety. Struktura żwirku i jego specyfika są akceptowalne zwłaszcza przez młode kocięta, ale jest on dedykowany także kotom o długim włosiu. Ze względu na wspomnianą wydajność wspaniale nadaje się także dla opiekunów kilku pupili – przy zachowaniu właściwej higieny oraz odpowiedniej systematyki w uzupełnianiu i opróżnianiu kuwety można zauważyć sporą oszczędność. Super Benek CornCat Zbrylający dostępny jest w opakowaniu 7l oraz następujących wariantach zapachowych:

• Naturalnym
• Morskiej bryzy
• Tropikalnych owoców
• Świeżej trawy.

Więc jeszcze raz podsumujmy i wypunktujmy walory Super Benek CornCat:

• wyjątkowo wydajny – idealny dla właścicieli kilku kotów
• zbryla się
• można go z łatwością usuwać drogą sanitarną
• doskonale pochłania zapachy
• ulega całkowitej biodegradacji
• w 100% naturalny.

Słowem – Super Benek CornCat to cornfort… tzn. KOMFORT dla Ciebie i Twojego kota. Wypróbuj go!
akt2